Kervan Geçmez Sokak No: 18/A İSTANBUL/ŞİŞLİ
 • İletişim - Yol Yardım
  0212 356 70 50
  0530 069 24 24
 • Çalışma Saatleri
  Pzt - Cmt 09:00 - 19:00
  Pazar : Kapalı
 • E-Mail
  info@resisrentacar.com
 • Araçlarımız
  Renault Hyundai Mercedes Ford Citroen Peugeot TOGG Dacia Seat Fiat Volkswagen
VİP TRANSFER

VİP TRANSFER

Resis Rent a car hizmetleri olarak 2005'den bu yana deneyimimiz ile yerli ve yabancı misafirlerimiz için Vip transfer hizmeti sunmaktayız. Sürekli yenilenen araç filomuz ve tecrübeli sürücü kadromuz ile sektörün lokomotifi konumunda olmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Resis Rent a car yolcu transfer hizmetlerinde kalite çizgimizden ödün vermemek adına araçlarımız düzenli olarak yenilenmektedir.

 

Son Model Mercedes Vito araçlarımız profesyonel ekiplerce konforunuz için dizayn edilmektedir.

 

Tüm araçlarımız medya ürünleri ile de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz araçlara dönüştürülmüştür.

 

Vip Hizmet veren kurumların farkında olması gereken en önemli husus misafirlerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacak detaylarla ön plana çıkmaktır.

 

Çoğu zaman iş seyahati sebebiyle, turizm amacıyla veya sağlık nedenleri ile şehrimizi ziyaret eden misafirlerimizi zamanlarını en verimli ve keyifli değerlendirmeleri için hizmet vermekteyiz.

 

Vip Transfer alanında ihtiyacınıza göre; Havaalanı transfer hizmetleri, iş toplantılarınız için müşteri transfer hizmetleri, vip istanbul turları, sağlık nedeniyle ülkemizi ziyaret eden misafirlerimizin aktarma ve transfer hizmetleri, vip gelin arabası, nikah arabası hizmetleri, özel şoförlü transfer hizmetleri başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz