Kervan Geçmez Sokak No: 18/A İSTANBUL/ŞİŞLİ
 • İletişim - Yol Yardım
  0212 356 70 50
  0530 069 24 24
 • Çalışma Saatleri
  Pzt - Cmt 09:00 - 19:00
  Pazar : Kapalı
 • E-Mail
  info@resisrentacar.com
 • Araçlarımız
  Renault Hyundai Mercedes Ford Citroen Peugeot TOGG Dacia Seat Fiat Volkswagen

Sık Sorulan Sorular

Araç kiralarken senet imzalıyor muyum ?

Araç kiralarken provizyon işlemi neden yapılır ?

Provizyon işlemleri araç kiralama esnasında uygulanan prosedürler arasındadır. Kiralama esnasında arkanızdan gelebilecek herhangi bir trafik cezası , köprü geçişleri , otoban kullanımları veya diger ek ücretleri koruma altına almak için uygulanır. Provizyon iptalleri araç iade gününüzün ertesi günü bankaya faks çekilerek , 2 ila 15 iş günü içerisinde iptali sağlanıyor.

Kiraladığım aracı adresime teslim alabilir miyim ?

Kiraladığınız aracı adres teslim seçeneği ile adresinizde teslim alabilirsiniz. Adres teslim ücretleri talep ettiğiniz yerin yakınlık/uzaklık derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

Kaza yaptım ne yapmalıyım ?

Kaza durumunda paniklemeden, çift taraflı kazalarda kaza tespit tutanağı veya kaza tek taraflı ise polis, jandarma tutanağı gereklidir. Araçlarınızı teslim alırken kaskosunun durumu hakkında detaylı bilgi alınız.

Farklı kredi kartı ile kiralama yapabilir miyim ?

Farklı kredi kartı kullanabilirsiniz, fakat kredi kartı sahibinin araç kiralama esnasında ilgili ofiste bulunması gerekir. Kredi kartı sahibini ek şoför olarak sözleşmeye ekletebilir ve kredi kartını kullanım sağlayabilirsiniz.

Kiraladığım aracı arkadaşım sürebilir mi?

Kiralama yaptığınız aracı sözleşmenizde varsa ek şoför kullanabilir, haricinde 3.kişilere araç teslimi yapmak ve kullandırmak yasaktır. Bu tür kullanımlar sebebi ile oluşabilecek tüm maddi/manevi hasar ve kayıplar tarafınıza faturalandırılır.

Araçlarınızda kilometre sınırı var mı?

Günlük kilometre sınırı mevcuttur ve kiralama gününüze göre kilometre sınırı değişkenlik gösterebilir.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz